Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Schladming: nemovitosti na prodej

Máte zájem o koupi apartmánu ve Schladmingu? Chcete investovat do nemovitosti ve vyhlášeném alpském středisku?

Schladming patří mezi nejvyhledávanější rakouská alpská střediska. Perfektní lyžařské terény sem každou zimu lákají návštěvníky z celé Evropy. Nepřeberné možnosti sportovně rekreačního vyžití Schladming nabízí i v létě, celoročně pak láká návštěvníky na tradiční štýrskou pohostinnost.

Apartmány a domy v rakouských alpských střediscích často spadají do kategorie rekreačních nemovitostí určených k dalšímu pronajímání. Jejich majitelé je ve vybraných týdnech roku využívají pro vlastní rekreaci, ve zbylém čase je prostřednictvím specializované agentury dále pronajímají. Při pořízení nové nemovitosti v takovém případě vzniká nárok na odpočet DPH. Při využívání nemovitosti ale musí být naplněna podmínka dalšího pronajímání. Podobný model využívání nemovitosti, který může přinést výnos až v úrovni kolem 7 %, lze zvolit i ve Schladmingu.

Ceny nemovitostí ve Schladmingu

Ceny starších apartmánů ve Schladmingu začínají na úrovni kolem 120 000 Euro. Nové apartmány lze pořídit za ceny přibližně od 180 000 Euro. Koupě domu ve Schladmingu je poněkud obtížnější, protože nabídka nemovitostí je omezená. Zájemci o koupi domu ve Schladmingu by proto měli svoji pozornost upřít i k nemovitostem nacházejícím se v bezprostředním okolí tohoto alpského střediska. Ceny domů v této lokalitě začínají kolem částky 250 000 Euro.

Doporučujeme z nabídky realit na prodej ve Schladmingu a okolí

Byt v klidné lokalitě poblíž centra Schladmingu

Apartmán v krásné lokalitě je ideální příležitostí pro ty, kteří si chtějí svoje druhé bydlení uzpůsobit k obrazu svému. Po provedení částečné renovace tak můžete za příznivou cenu získat byt s nádherným výhledem na okolní hory.

» Detail nemovitosti

Mezonetové byty ve Flachau

Apartmány s obytnou plochou o velikosti od 72 do 82 metrů čtverečních se nacházejí v novostavbě poblíž centra Flachau. Každá bytová jednotka má vlastní vstup, obývací pokoj, jednu nebo dvě ložnice a koupelnu. Jedná se ekologicky šetrnou a energeticky velmi efektivní stavbu.

» Detail nemovitosti

Nové apartmány v Gröbmingu

Apartmány v novostavbě bytového domu skýtají podlahovou plochu od 44 do 56 metrů čtverečních. Ke každému bytu náleží terasa s nádherným výhledem. Lokalita zajišťuje dostatek klidu a soukromí, veškeré potřebné služby jsou přitom v blízkosti. V ceně je zahrnut sklep, možnost dokoupit parkovací stání.

» Detail nemovitosti

Moderní apartmány v okolí Schladmingu na prodej

Apartmán v nově postaveném domě nacházejícím se v klidné lokalitě nedaleko centra Gröbmingu. Výměra bytu, sestávajícího z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a koupelny, činí 55 metrů čtverečních. Přístup na jižně orientovaný balkón je z obývacího pokoje.

» Detail nemovitosti

Máte zájem o koupi nemovitosti ve Schladmingu nebo okolí? Kontaktujte nás.


 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další weby specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti Sardinie | Nemovitosti Alpy | Reality Španělsko | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Itálie | Nemovitosti Chorvatsko | Nemovitosti Francie | Reality Rakousko | Nebo si přečtěte o tom, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení