Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Prodej apartmánů v Söldenu

Ve vyhlášeném rakouském středisku Sölden byla dokončena výstavba druhé fáze rezidenčního projektu, v rámci kterého si můžete pořídit apartmán o velikosti 45,7 až 104,7 metru čtverečních.

Apartmány, jejichž cenová hladina se pohybuje v rozmezí od cca 214 000 do 660 000 Euro, jsou určené k oblíbené kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Roční výnos se pohybuje až ve velmi zajímavé úrovni 5,5 %. Kompletní servis spojený se správou nemovitosti i jejím pronájmem je samozřejmě starostí smluvního operátora. K výhodám Söldenu patří i to, že se jedná o středisko s plnohodnotnou zimní i letní sezonou, což přispívá k větší obsazenosti objektu.

Nové byty jsou umístěné v apartmánovém domě hotelového typu, který byl dostavěný k již existujícímu objektu z roku 2006. Obě budovy jsou propojené a všichni majitelé nemovitostí a hosté mohou využívat zázemí a všech služeb, ke kterým patří i stylová restaurace, bazén, wellness, sauna, pára nebo venkovní vířivka s dech beroucím výhledem do okolí.

Na výběr jsou apartmány s jednou ložnicí, stejně jako více ložnicové apartmány vhodné pro rodiny s dětmi nebo větší společnosti. Interiéry bytů jsou vyhotoveny ve vysoké kvalitě, v ceně je zahrnuté i parkovací místo. Vzdálenost od skibusu je asi 100 metrů, hlavní gondola Giggijoch je od domu asi dvě minuty. Zde se můžete podívat na aktuální obrázky z webkamery v Söldenu.

Při dotazech na tento rezidenční projekt, prosím, uvádějte referenční číslo nemovitosti: CA14262.

»  Více informací o nemovitosti.

Rezidenční projekt - Sölden (Rakousko)


 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další weby specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti Sardinie | Nemovitosti Alpy | Reality Španělsko | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Itálie | Nemovitosti Chorvatsko | Nemovitosti Francie | Reality Rakousko | Nebo si přečtěte o tom, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení