Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 17 záznamů z celkového počtu 17, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2 Další nemovitosti


Après-ski? Nejlepší je i v roce 2016 Ischgl. Češi preferují Livigno
Které z alpských středisek přináší svým návštěvníkům nejvíc après-ski lákadel? Podle více než tří tisíc vyznavačů zimních sportů, kteří hlasovali v anketě pořádané cestovní kanceláří Snowtrex, to je rakouský Ischgl.
Čti více
 
Rakousko láká Čechy i na letní dovolenou
Období letních dovolených je v plném proudu a za odpočinkem v tomto období vyrážejí statisíce Čechů. Jaké jsou nejčastější cíle jejich cest?
Čti více
 
Výstavba apartmánů v Seefeldu pokračuje
V oblíbeném tyrolském městečku Seefeld zdárně pokračuje výstavba nových luxusních apartmánů, které vyrůstají hned vedle již stojícího hotelu.
Čti více
 
Nové apartmány ve Schladmingu s cenovým zvýhodněním
Již jen několik posledních dní můžete využít cenového zvýhodnění ve výši 3 % při nákupu nových ski-in/ski-out apartmánů u slavné sjezdovky Planai ve Schladmingu.
Čti více
 
Zajímavá investice, nyní s vyšším garantovaným příjmem
Zvažujete nákup apartmánu v Rakousku za účelem vlastního užívání v kombinaci s dalším pronájmem? Při nákupu nového apartmánu v rámci 4* Saalbach Ski & Wellness Resortu do 15. 9. 2014 získáte na prvních pět let vyšší garantovaný příjem z pronájmu.
Čti více
 
V Tyrolsku si můžete zahrát golf na nových hřištích
Hned dvě nová osmnáctijamková hřiště otevřela své brány všem golfistům v rakouském Tyrolsku.
Čti více
 
Rakousko: ráj pro investory do nemovitostí
Rakousko v posledních letech přitahuje stále větší množství zájemců o koupi nemovitosti.
Čti více
 
Jedinečná příležitost! Nemovitosti v rakouských Alpách se slevami až 5 %
Společnost Rellox, největší prodejce zahraničních realit v regionu střední a východní Evropy, slaví v letošním roce 10 let od svého založení. Při této příležitosti jsme pro naše klienty vyjednali zvýhodněné podmínky pro nákup vybraných nemovitostí v Rakousku.
Čti více
 
Prodej apartmánů v Söldenu
Ve vyhlášeném rakouském středisku Sölden byla dokončena výstavba druhé fáze rezidenčního projektu, v rámci kterého si můžete pořídit apartmán o velikosti 45,7 až 104,7 metru čtverečních.
Čti více
 
Schladming: nemovitosti na prodej
Máte zájem o koupi apartmánu ve Schladmingu? Chcete investovat do nemovitosti ve vyhlášeném alpském středisku?
Čti více
 
[ 1 ]  2 Další nemovitosti
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další weby specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti Sardinie | Nemovitosti Alpy | Reality Španělsko | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Itálie | Nemovitosti Chorvatsko | Nemovitosti Francie | Reality Rakousko | Nebo si přečtěte o tom, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení