Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Nemovitosti a reality Rakousko

 

Uvažujte o nákupu nemovitosti v Rakousku? Realitní společnost Rellox je vedoucí firmou ve zprostředkování koupě a prodeje zahraničních realit v ČR a zároveň největším prodejcem rakouských realit v ČR.

Nemovitosti Rakousko na prodej

Nemovitosti v Rakousku

Tip: Přečtěte si také článek Reality Rakousko - detailní informace a trendy o investicích do nemovitostí v Rakousku.

Nákup nemovitostí v Rakousku - vyberte si z naší nabídky:

Databáze společnosti Rellox nabízí rozsáhlý výběr rakouských nemovitostí zahrnující mimo jiné:

Nemovitosti v Alpách

Lyžařské nemovitosti v Alpách. Rakouské reality nabízí Rellox  české klientele již od roku 2004. Za tu dobu jsme si vytvořili jedinečnou síť partnerů, která umožňuje nabídnout klientům nejširší nabídku rakouských nemovitostí na českém trhu.  Jsme specialisté na prodej ski apartmánů v Rakousku, v naší nabídce naleznete i alpské chaty nebo chalety.

Luxusní domy, byty a vily

Exkluzivní  nemovitosti ve vyhlášených rakouských alpských střediscích jako Kaprun / Zell am See, Schladming / Ramsau am Dachstein, Hintertux / Mayrhofen, Zillertal, Saalbach / Hinterglemm, Arlberg, Stubai, Solden, Pitztal, Obertauern, Kitzbuhel, Wildkogel / Neukirchen, Zugspitz, Nassfeld / Hermagor a další.

Gastro reality (hotely a penziony na prodej)

Uvažujete o koupi nemovitosti v Rakousku za účelem podnikání? V naší databázi gastro realit na prodej naleznete penziony a hotely na prodej (nebo k dlouhodobému pronájmu), restaurace atd.

Nemovitosti ve Vídni a dalších městech

Byty, rodinné domy a vily ve Vídni ale i dalších rakouských městech. Určené nejen pro bydlení, ale především jako investice.

Golfové nemovitosti

Alpská střediska nenabízejí vyžití jen během zimních měsíců. V jejich blízkosti vyrostla řada kvalitních golfových hřišť. Věnovat se zde můžete také široké škále nejrůznějších aktivit od vysokohorské turistiky, cykloturistiky, paraglidingu, nechybí ale ani nabídka wellness služeb atd.

Proč využít služeb společnosti Rellox:

  • Společnost Rellox je lídrem trhu ve střední a východní Evropě v oblasti zprostředkování koupě a prodeje zahraničních realit.
  • Klientům poskytujeme s ohledem na jejich individuální požadavky komplexní servis včetně právního a daňového poradenství. Detailnější informace naleznete v sekci Naše služby.
  • Společnost Rellox disponuje na českém trhu jedinečnými zkušenostmi při realizaci koupě rakouských realit. Nejsme vázáni pouze na vybraný region, vybírat můžete z lokalit takřka po celém Rakousku.
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další weby specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti Sardinie | Nemovitosti Alpy | Reality Španělsko | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Itálie | Nemovitosti Chorvatsko | Nemovitosti Francie | Reality Rakousko | Nebo si přečtěte o tom, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení